artykuły

Jak zaburzenia erekcji odbijają się na związku?

By 10 września, 2019 No Comments

Kiedy w życiu dwojga ludzi wszystko przebiega prawidłowo oraz jest w normie nie myśli się o tym co by się stało gdyby… Właśnie dlatego nie każdy przykłada uwagę do tego jak duże znaczenie odgrywa życie seksualne https://aptekaprzykrzyzu.pl . Ludzie kładą się do jednego łóżka z reguły tak zmęczeni po całym dniu pełnym zajęć oraz obowiązków, że nie mają siły nawet przeczytać gazety bądź kilu stron książki. Jednakże, są dni, kiedy przed udaniem się na spoczynek następuje moment okazania sobie uczuć, a czułe pocałunki oraz pieszczoty zmieniają się w upojne chwile we dwoje. Takie sytuacje są potrzebne w każdym związku, wzmacniają więź między partnerami oraz upewniają drugą osobę, że zainteresowanie oraz miłość są cały czas obecne.

Warto jednak zastanowić się nad tym w jaki sposób człowiek będzie się czuł, kiedy zbliżeń tych zabraknie na skutek choroby. Uczucie odrzucenia, osamotnienia oraz inne nieprzyjemne odczucia nie przełożą się na dobry humor oraz radosne nastawienie do życia zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Właśnie dlatego partnerzy nie kryją się z faktem, że impotencja jest tak niepożądaną w związku chorobą, gdyż wielokrotnie jest ona w stanie zniszczyć nawet bardzo udany związek. Często łączy się to z faktem, że mężczyzna na początku wstydzi się swojego problemu i nie od razu informuje o nim partnerkę. Kobiety są tak stworzone, że lubią analizować zachowanie swoich partnerów i od razu zauważają brak zainteresowania z ich strony.

Wielokrotnie myślą, że winę za to ponosi inna kobieta, albo gorszy wygląd, a może nawet mniejsza ilość uczuć ze strony ukochanego. Większości pań nawet przez głowę nie przechodzi myśl, że jej partner zmaga się ze znacznym problemem, który jednak jest dla niego na tyle wstydliwy, że nie chce się z nim podzielić nawet z najbliższą osobą. W związku z faktem, że mężczyzna czuje się przez impotencję gorszy oraz obawia się, że kobieta znajdzie sobie na jego miejsce innego partnera nie informuje jej o problemie, ale stara się go ukryć. Sytuacja staje się więc niemożliwa do zaakceptowania, a brak szczerości sprawia, że w przeszłości szczęśliwy oraz dopasowany związek rozpada się.